הדרך להלוואה שלך מתחילה כאן!
נציג הלוואות אקספרס
arrow-left17, arrow-left, left, previous
חלק א' מלאו פרטים ותדעו לכמה אתם זכאים!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר
דף הבית >> הבלוג שלנו >> הלוואה חוץ בנקאית לקניית רכב
 

הלוואה חוץ בנקאית לקניית רכב

כסף הוא הלחם והמים שלנו בעולם, ומעטים אלו שלא הכירו בחייהם תקופות לחץ ודחק בהן הצטמצמו עד למינימום האפשרי.

בתקופתנו, בישראל, אין זה מצב נדיר כל כך להיוותר ללא מקור פרנסה, עם הכנסה לא קבועה, מול שוקת שבורה של הוצאות ללא כיסוי או עם הצורך להוציא סכום משמעותי על השקעה הכרחית – ללא יכולת לשלם.

בעידן בו קניית רכב עולה יותר ממשכורות שנתיות של האדם הממוצע ועל חופשה אין בכלל מה לדבר בתקופות שחונות – ישנם גורמים שונים המאפשרים ניהול חכם של ההוצאות וההכנסות הכלכליות עד ליצירת איזון בחזרה. בתקופות הקשות בחיינו – דווקא אז כולם מסובבים אלינו את גבם.

לא שמדובר בכוונה אישית כמו שרבים פשוט עסוקים בלהרוויח את לחמם. מה עושים? הלוואה לא בנקאית הינה פתרון אידיאלי עבור השואפים לשמירה על מסגרת כלכלית מאוזנת וקבועה.

למה הלוואה חוץ בנקאית?

ידוע כי התנאים של הבנקים השונים ללקיחת הלוואה הינם לא פשוטים במיוחד. אם הבנק לא אישר מתן הלוואה ואתם חייבים לשלם הוצאה משמעותית כלשהי – גופים שונים יכולים לסייע לכם לקבל את ההלוואה הנחוצה בתוך זמן קצר וללא ערבים כלל.
הלוואה חוץ בנקאית מעמידה לרשות הלווה עד סכום כסף מסוים, אותו יוכל לקבל בתוך זמן קצר וללא עיכובים!

כיצד נבדקת יכולת החזר?

כמו כל הלוואה אחרת, גם גופי המימון המעניקים הלוואה חוץ בנקאית מעוניינים לבטח את עצמם בצורה הטובה ביותר.

כיצד ניתן לבטח הלוואה שלא חתמו עליה ערבים ואין כל ערבויות למקרה של אי החזר סכומי הכסף? כאן חשוב לדעת כי הלוואה הניתנת מחוץ למסגרת הבנק הינה מוגבלת על מנת לשמור על הארגון ממתן כספים לשווא.

בדיקת יכולת ההחזר מתבצעת באמצעות הוכחות על הכנסה קבועה, הכנסה מנכס או כל הכנסה אחרת המהווה אסמכתא מספקת למתן הלוואה.

מה חשוב לבדוק?

אמנם, קל הרבה יותר לקבל הלוואה מגוף כלכלי חוץ בנקאי. עולם במקרים אלו עלינו לוודא כי מדובר בגוף כלכלי מוכר שיכול להעניק הלוואות בתנאים אלו. כמו כן, חשוב לוודא על כמה עומדת הריבית, האם ישנה אפשרות לפרוס את החזרי ההלוואה ואם כן – לכמה תשלומים, ועוד.

בנוסף, חשוב לבדוק אם החברה מוכרת, ז"א אם שמעו עליה חברים או משפחה, האם יש לה אתר אינטרנט, מופיע בטלוויזיה ובעיתון, וכאשר מתקשרים לחברה יש באמת מי שעוזר לנו בצד השני של השיחה ומבין אותנו.

מחפשים הלוואה חוץ בנקאית לרכב? מלאו פרטיכם באתר ונחזור אליכם תוך כמה דקות להמשך טיפול.