הדרך להלוואה שלך מתחילה כאן!
נציג הלוואות אקספרס
arrow-left17, arrow-left, left, previous
חלק א' מלאו פרטים ותדעו לכמה אתם זכאים!
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר
דף הבית >> עוד סוגי הלוואות >> הלוואות לעסקים
 

הלוואות לעסקים בדרך המהירה והיעילה ביותר

בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט מקורות מימון המציעים הלוואות לעסקים בדרך מהירה וקלה. בעת פנייה לאותם מקורות מימון הרעיון הוא זהה –השארת פרטים תוך קבלת מסלולים שונים להלוואה. עבור אנשי עסקים מדובר בפתרון נוח וקל המאפשר להם קבלת סכום המסייע להגדלת העסק או סגירת החובות.

כך או אחרת, בשל ריבוי מקורות המימון ,קיימת חשיבות רבה לבחון היטב את שלל מקורות המימון באמצעות פרמטרים שונים אותם נציג כעת.

משמעות הלוואה מהירה בישראל 2016

בישראל של 2016 קבלת הלוואה לעסקים אינה עניין של מה בכך. לעיתים בשל חוסר ידע בעלי עסקים מוצאים עצמם מסובכים עד מעל לראש כאשר האופציה היחידה העומדת לנגד עיניהם היא קבלת הלוואה במהירות.

בסיטואציה מהסוג הנ"ל כל שנותר הוא למצוא את מקור המימון הטוב והכדאי ביותר על מנת לא להיקלע לתסבוכת שיהיה קשה מאד לצאת ממנה בהמשך.

חתימות, אישורים ושלל בדיקות- כל אלה שייכים לעבר כי היום ניתן לקבל הלוואה לא רק באמצעות הבנקים אלא גם באמצעות מקורות מימון חוץ בנקאיים המאפשרים את קבלת ההלוואה במהירות וללא עיכובים מיותרים.

לחסוך את הבירוקרטיה של הבנקים

יחד עם זאת, יש להבדיל בין שירות הניתן על ידי הבנקים לשירות הניתן על ידי מקורות מימון חוץ בנקאיים. אמנם הבנקים מעניקים הלוואות לעסקים בריבית נמוכה אך מדובר בפרק זמן רב יותר בהשוואה למקורות מימון חוץ בנקאיים.

לעומת זאת, מקורות מימון חוץ בנקאיים מהווים עבור בעלי העסקים יתרון משמעותי באמצעות חסכון בבירוקרטיה המתלווה לקבלת ההלוואה, בייחוד בימים בהם העסק נמצא במצב שאינו יציב ויש לנקוט באמצעים שונים על מנת לקבל סיוע.

אלמנט הזמן כפרמטר משמעותי

בחירה בין מקורות מימון שונים לבין הבנק משתנה בין בעלי העסקים.
אחד הפרמטרים העשויים להטות את הכף לכאן או לכאן הוא הזמן – טווח הזמן בו בעלי העסקים זקוקים לקבלת הלוואה.

במרבית המקרים קבלת הלוואה לבעלי עסקים נעשית תוך זמן קצר ובסופה מחזירים את סכום הכסף.
בעת נטילת הלוואה מהבנקים הזמן מהווה פרמטר משמעותי יותר וקבלת ההלוואה עשויה להיערך זמן רב יותר בשל הבירוקרטיה אשר הזכרנו בתחילה.

מהירות לצד מקצועיות

פרמטר נוסף אשר יש לכלול במשוואה הוא מהירות. הלוואה מהירה כשמה כן היא הלוואה הניתנת במהירות ועל כך יש לבחור מקור מימון המאפשר לא לעמוד בתור ולחכות ימים רבים לאישור.

לצד המהירות יש חשיבות לבחון את הפן המקצועי.
איתור אנשי מקצוע אשר יש ביכולתם להתאים את תנאי ההלוואה לצרכים של בעלי העסקים.
באמצעות ידע וניסיון רב שנים ניתן לקבל את ההלוואה בתנאים הטובים ביותר.

היות ומדובר בעתיד הכלכלי של בעלי עסקים רבים ההמלצה היא לבחור בעלי ניסיון בתחום- מקור מימון מקצועי אשר צוות עובדיו בקיא בהיבטים השונים של קבלת הלוואה.